Ужгородка

Новини Закарпаття

Німецька компанія HHLA запустила контейнерний маршрут Одеса-Трієст

Україна стикається з нестачею залізничних платформ та небажанням судноплавних ліній відправляти контейнери назад до країни

Німецька компанія Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA), яка керує Одеським контейнерним терміналом (КТО) та двома інтермодальними логістичними компаніями в Україні, організує контейнерний маршрут Одеса-Трієст. Про це повідомив керуючий директор HHLA International GmbH Філіп Джозеф Свенс, передає ЦТС.

“Зараз ми створюємо ланцюжок, який зв’язує Одесу та Трієст і намагаємося керувати якомога більшою кількістю поїздів”, – сказав Свенс.

Він зазначив, що Україна вже стикається з нестачею залізничних платформ та небажанням судноплавних ліній відправляти контейнери назад до України.

Читайте також: Для світу важливо розблокувати порт в Одесі – президент Польщі

Свенс також зазначив, що термінал в Одесі був закритий на вимогу влади на початку війни і на ньому здійснюється лише обмежений набір операцій з доставки та приймання контейнерів, оскільки росія, як і раніше, перешкоджає будь-якому руху суден у Чорному морі.

Керуючий директор HHLA International GmbH додав, що проводиться технічне обслуговування всього наявного обладнання і термінал готовий буде швидко відновити роботу, якщо з’явиться така можливість.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен звинуватив Росію в розпочинанні продовольчої війни і закликав Москву припинити блокаду українських портів.

Нагадаємо, російська блокада українських портів спричиняє підвищення цін на продукти.

Наталія Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору