Ужгородка

Новини Закарпаття

Росіянам не вдалось відновити роботу порту Маріуполя

Терміново розпочати роботи з ремонту залізничного полотна в Маріуполі та ст. Сартана.

Через проблеми з відновленням роботи порту, росіяни приступили до спроби вивезення металопрокату та залишків зерна з території Маріупольського порту залізницею, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Терміново розпочати роботи з ремонту залізничного полотна в Маріуполі та ст. Сартана. Також повідомляють про одночасну спробу відновлення залізничних колій в районі Волновахи.

“Декілька десятків мільйонів доларів США – достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя. рф – страна мародер. Російский мир – лише знищення і пограбування”, – зазначив Андрющенко.

Довідка. В порту Маріуполя заблоковано декілька тисяч тонн українського зерна. Також порт для росіян являється джерелом прибутку через продаж металопрокату на десятки мільйонів доларів, тож за порт у Маріуполі борються різні групи російського впливу. У росії на Азовському морі немає схожого по масштабах та можливостям порту. Путіну важливо було захопити місто, щоб блокувати український експорт й самим використовувати Маріупольський порт для військових та економічних цілей.

Нагадаємо, рф почала роботи по розмінуванні Маріупольського морського порту та планує відновити його роботу. Про це повідомив речник Генерального штабу ЗСУ в оперативному зверненні.

Україна та Польща підписали спільну заяву про експорт українського зерна.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен звинуватив рф в початку продовольчої війни і закликав Москву припинити блокаду українських портів.

Російська блокада українських портів спричиняє підвищення цін на продукти.

Водночас депутати Європарламенту домовилися про припинення імпортних мит для України.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору