Ужгородка

Новини Закарпаття

Аграрії можуть поскаржитися на збитки завдані окупантами. Як це зробити

В УКАБ  закликали представників аграрного бізнесу долучатися до платформи

Асоціація Український клуб аграрного бізнесу за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України через російських окупантів.  Про це повідомляють в УКАБ.

Інформація передаватиметься органам державної влади та подальшого відшкодування та компенсацій.

“Російські війська цілеспрямовано мінують поля, викрадають та підривають сільськогосподарську техніку, знищують об’єкти аграрної інфраструктури. Оцінка завданих збитків – це важливий етап в подальшій відбудові аграрного потенціалу нашої держави”, – повідомляється на сайті платформи.

В УКАБ  закликали представників аграрного бізнесу долучатися до цієї платформи, оскільки це створить більше можливостей для лобіювання та проведення адвокації необхідності компенсацій збитків для агросектору з тієї суми компенсацій чи репарацій, на які може розраховувати Україна.

Довідка. За даними МВС станом на 21 травня обстежено 22 тис. гектарів територій на наявність вибухонебезпечних предметів. Станом на середину травня, площа бойових дій становить до 11 млн га, майже половина з цих територій може бути “забруднена” мінами.  Від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україні вже знешкоджено майже 114 000 вибухонебезпечних предметів, з них 2000 авіаційних бомб.

Нагадаємо, що на Чернігівщині водій трактора підірвався на міні.

Наталія Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору