Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна зʼєднає залізницю з європейською та підпише “митний безвіз” з ЄС

Спочатку євроколія з’єднає великі залізничні вузли та великі міста

Україна розпочне поетапне будівництво залізничних колій європейського стандарту, щоб з’єднати українську залізницю з європейською. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Спочатку євроколія з’єднає великі залізничні вузли та великі міста, а потім мережу поступово розширять по всій країні, уточнив прем’єр.

Також найближчим часом Україна приєднається до європейської конвенції про процедуру спільного транзиту (“митний безвіз”). Цей документ є основою для переміщення товарів між країнами-членами ЄС.

“Ми вже використовуємо відповідну комп’ютеризовану систему NCTS, і технічно готові приєднатися до Конвенції. Це дозволить значно прискорити проходження митниці та прискорити потік товарів. Це краща якість митниці та нові можливості для українського бізнесу”, – зазначив Шмигаль.

Україна готується також підписати угоду з ЄС щодо лібералізації автомобільних вантажних перевезень. Європейська комісія вже рекомендувала країнам-членам лібералізувати такі перевезення з України. Підписання угоди збільшить можливості транспортування вантажів через західний кордон.

Для збільшення транспортних потоків Україна відкриє два нові пункти пропуску на західному кордоні протягом пів року. Пункти будуть побудовані там, де вже підведено автомобільні дороги або там, де можна оперативно підвести такі дороги.

Раніше Landlord повідомляв, УЗ обмежує перевезення зерна до Угорщини, Молдови та Румунії.

Наталія Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору