Ужгородка

Новини Закарпаття

СБУ викрила незаконні схеми вивозу ліса компаніями Фірташа

Ведеться слідство по справі незаконного вивезення державного лісу за причетності Кіровоградського лісового господарства

Служба безпеки України викрила і ліквідувала схему незаконного експорту лісу через компанії бізнесмена Дмитра Фірташа, який зараз перебуває під санкціями РНБО. Пресцентр СБУ повідомив, що оптові партії державної деревини цінних порід поставлялась за штучно заниженими цінами на підконтрольні іноземні фірми Д. Фірташа.

Наразі встановлено, що до організації протиправної діяльності причетне керівництво одного з державних підприємств лісового господарства у Кіровоградській області. Посадовці цього підприємства уклали угоду з  комерційною структурою, яка входить до сфери управління підсанкційних компаній.

Читайте також: Аграрії можуть поскаржитися на збитки завдані окупантами. Як це зробити

Спочатку лісове господарство налагодило злочинний механізм одержання грошей на продажі за кордон пиломатеріалів з висококласних порід дуба. Потім у самі відомості вносили неправдиву інформацію щодо кількості та якості лісу.

За попередніми даними, одержану “різницю”, учасники схеми виводили на тіньові рахунки. Мова йде про десятки млн грн, які могли допомогти закрити частину потреб країни під час війни.

Наразі керівнику держпідприємства повідомлено про підозру і вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Інших учасників схеми встановлюють. Слідство триває.

Раніше Сольський заявив, що для розвитку переробки в Україні найголовнішим є відкриття ринків.

Нагадаємо, на весняну посівну кампанію аграрії залучили майже 20 млрд грн кредитів.

Марковська Катерина

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору