Ужгородка

Новини Закарпаття

Понад 600 підприємств евакуйовано із зони бойових дій, – Гетманцев

За допомогою онлайн-платформи для управління процесом релокації, із зон бойових дій перемістили у безпечне місце вже 600 підприємств

В Україні за ініціативи Міністерства економіки та Прозоро.Продажі створена онлайн-платформа для управління процесом релокації. Вона розроблена на базі програмних продуктів е-Docs та E-Tender та допомогає реалізувати урядову програму з переміщення українських підприємств, які знаходяться в зоні бойових дій.

Нардеп від “Слуги народу” Данило Гетманцев повідомив у Telegram, що станом на 25 травня завдяки програмі переміщено 600 підприємств, з котрих 380 вже працюють.

Також він сказав, що особливо в умовах війни дуже важливо зберегти кожного підприємця задля підтримки економіки. Підприємствам будуть створені належні умови для роботи на новому місці та можливості працевлаштування людей. 

Довідка. Долучитися до програми можна як підприємцю, так і перевізнику, для цього треба зареєструвати заяву або заповнити анкету. З заявником зв’язується менеджер та представник держорганів для подальшої роботи. Завдяки IT-компаніям “Е-Докс” та “Е-Tендер” органи державної влади миттєво опрацьовують запити та контролюють ефективність виконання проєктів.

Нагадаємо, Україна зʼєднає залізницю з європейською та підпише “митний безвіз” з ЄС.

Нещодавно Рада ЄС ухвалила рішення, яке запроваджує тимчасову лібералізацію торгівлі та інші торгові поступки щодо певних українських товарів.

Марковська Катерина

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору