Ужгородка

Новини Закарпаття

Німецька залізниця хоче допомогти експортувати більше зерна з України

Німецька залізниця розробляє план транспортування зерна з України до портів у Північному та Адріатичному морях

Через блокаду росією чорноморських портів, Україні терміново потрібні альтернативні  маршрути для експорту зерна за кордон. Деяку частину можливо вивезти сухопутними шляхами. У цьому планує допомогти німецька залізниця Deutsche Bahn.

У RND написано, що керівниця відділу вантажних перевезень компанії Зігрід Нікутт дала інтерв’ю німецькій пресі та розповіла як Deutsche Bahn планує транспортувати більше української пшениці до морських портів.

Вона сказала: “З огляду на голод, що насувається в деяких частинах світу та величезну потребу експортувати мільйони тонн українського зерна у світ, ми будемо організовувати відправку додаткових ешелонів у координації з федеральним урядом”

Наразі DB Cargo, дочірня компанія  Deutsche Bahn, має філіали в Польщі та Румунії і зараз по цим країнам вже  курсує кілька поїздів на день із зерном до різних морських портів.

“Тепер мова йде про розширення експорту сільськогосподарської продукції. Метою є оптимізація функціонування сполучення з морськими портами Північного, Чорного та Середземного морів”

Довідка. За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), зараз в Україні застрягло близько 25 мільйонів тонн зерна. Тому країна терміново шукає альтернативні маршрути.

Зараз DB Cargo перебуває у процесі створення “залізничного мосту”, який дозволить у майбутньому транспортувати велику кількість сільськогосподарської продукції до портів у Північному та Адріатичному морях. Компанія вже почала співпрацю з приватними українськими експортерами зерна.

Нагадаємо, швейцарська компанія має намір запустити експортний контейнерний сервіс “залізниця-ріка” в Україні.

Landlord раніше повідомляв, Міноборони Британії закликало Росію негайно розблокувати експорт зерна.

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору