Ужгородка

Новини Закарпаття

Нафта продовжує дорожчати через обмежену пропозицію та очікуване зростання попиту

Ціни на нафту залишаються підвищеними, оскільки нафтопереробні заводи США нарощують переробку, в той час як ЄС наближається до ембарго

Світові ціни на нафту досягли двомісячного максимуму. 26 травня ф’ючерси на нафту різко піднялися одразу після того, як днем раніше дані показали падіння запасів нафти та бензину в США. Паралельно з цим Європейський Союз продовжує суперечки щодо плану поступового припинення імпорту російської енергії.

Через ці фактори ціни на нафту марки Brent зросли на 0,28% до $113,90 за барель, а ціни на нафту марки WTI піднялися на 0,41% до $110,20 за барель.

Про це повідомляє U.S.News

За словами уряду США, запаси нафти минулого тижня скоротилися на 1 мільйон барелів, при цьому запаси бензину також частково скоротилися. Нафтопереробники прискорили переробку, збільшивши використання потужностей до 93,2%, що є найвищим показником з грудня 2019 року.

Нафтопереробникам довелося підтримувати заводи в повному режимі, щоб впоратися з великим попитом, особливо з-за кордону, оскільки експорт нафтопродуктів зріс до понад 6,2 мільйона барелів на день минулого тижня. Високий експорт і скорочення потужностей переробки означають, що запаси бензину в Сполучених Штатах зменшуються.

При цьому ціни на газ теж знаходяться на рекордно високому рівні – на 30% дорожче ніж за день до повномасштабного вторгнення Росії.

Нагадаємо, ЄС планує поступово відмовитися від російської нафти до кінця цього року.

Раніше Landlord повідомляв, Україна може допомоги ЄС замістити 17% експорту російського газу своєю електроенергією

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору