Ужгородка

Новини Закарпаття

Кабмін призначив трьох заступників міністра агрополітики

Уряд призначив заступниками міністра аграрної політики та продовольства України Маркіяна Дмитрасевича, Дениса Башлика та Віталія Головню

Кабінет Міністрів України, 27 травня, на засіданні призначив одразу трьох нових заступників міністра аграрної політики та продовольства.

Представник Кабінету Міністрів Мельничук Тарас повідомив про це у своєму Telegram.

Заступниками стануть Віталія Головню, Маркіяна Дмитрасевича та Дениса Башлика (з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації).

Читайте також: росіяни вкрали українського зерна на понад $125 мільйонів

Денис Башлика повідомив про нову займану посаду у себе в Facebook:

“Щодня в Україні відбувається багато змін, відкриваються великі можливості. Але однією з найбільш перспективних сфер сьогодні лишається саме аграрний сектор. І для того, аби правильно працювати з даними, впроваджувати високоякісні інноваційні рішення, здатні підвищити ефективність та доступність цієї галузі, – я доєднався до команди Міністерство аграрної політики, як заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації”

Наразі посаду міністра аграрної політики та продовольства України обіймає Микола Сольський, посаду першого заступника – Тарас Висоцький, а посаду державного секретаря – Віктор Канцура.

Нагадаємо, Сольський заявив, що для розвитку переробки в Україні найголовнішим є відкриття ринків.

Марковська Катерина

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору