Ужгородка

Новини Закарпаття

Метінвест повідомили, куди планує вивезти росія крадений метал з Маріуполя

Група Метінвест звинуватила рф у піратстві та пообіцяла докласти всіх зусиль, щоб притягнути причетних до юридичної відповідальності

Метінвест звинуватив рф у піратстві та повідомив, що загарбники можуть вивозити продукцію до портів у Ростові, Таганрозі, Новоросійську, Туапсе та окупованому Севастополі, щоб надалі транспортувати до країн Африки та Азії, які не підтримують санкції.

Про це повідомив Метінвест на своєму сайті.

Раніше металургійна продукція компанії експортувалась в різні країни, зокрема до Іспанії, Італії, Бельгії, Греції, Португалії та Туреччини.

Читайте також: “Схеми” опублікували знімки  супутника з підтвердженням місцеперебування в Маріуполі суден котрими росія планує вивіз продукції, яка належить Групі Метінвест

Пресцентр Метінвест заявив, що за  міжнародним правом та законодавством України, збройне захоплення торгових суден та продукції компанії порушує закони ти звичаї війни й має ознаки піратства.

Група Метінвест буде докладати  всіх можливих законних зусиль для притягнення всіх винних осіб та їхніх спільників до суворої юридичної відповідальності, заявлено в джерелі.

Довідка. Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Підприємства Групи виробляють на рік близько 10,8 млн т сталі, понад 11 млн т металопрокату, понад 5 млн т коксу та понад 40 млн т залізорудної сировини, не тільки повністю забезпечуючи власні потреби, але і є ключовим постачальником для сталеплавильних компаній України та країн Європи.

Нагадаємо, росія назвала вимоги для розблокування українських портів.

Марковська Катерина

 

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору