Ужгородка

Новини Закарпаття

Сенатори США зареєстрували резолюцію, яка засуджує росію у використанні голоду як зброї

Резолюція зареєстрована сенатом покликана, щоб притягнути до відповідальності винних за штучно створений голод серед мирного населення

Сенатори США об’єдналися, щоб оголосити двопартійну резолюцію, яка засуджує використання голоду як інструменту війни, а також визнає вплив конфлікту на глобальну продовольчу безпеку та голод.

Резолюцію прийняли через те, що вторгнення Росії в Україну поставило мільйони людей у ​​всьому світі під загрозу голоду, повідомляється на сайті сенатора штату Орегон.

“Кожній людині потрібна їжа, щоб вижити. Проте в надто багатьох місцях, таких як Ємен, Сирія та Ефіопія, навмисне позбавлення їжі використовується як зброя проти цивільного населення”, – сказав сенатор Ріш.

У резолюції зазначається, що Сполучені Штати мають інструменти та ресурси для боротьби з глобальним голодом та для запобігання конфліктам на базі раніше прийнятих законів. США також має потенціал притягнути до відповідальності тих, хто використовує голод як зброю в конфлікті, згідно “Глобального акту Магнітського”.

“Вкрай важливо, щоб ми використовували всі наявні в нашому розпорядженні інструменти, щоб надати продовольчу допомогу населенню, які так відчайдушно її потребують. Ця двопартійна резолюція підтверджує засудження Сенатом використання голоду як зброї війни та заохочує адміністрацію визначити пріоритетність зусиль для вирішення проблеми продовольчої безпеки”, – зазначив один з сенаторів.

Загалом резолюція закликає уряд Білий дім:

  • визначити пріоритетом дипломатичні зусилля із виявлення та вирішення випадків, коли голод і навмисне позбавлення їжі використовуються як зброя в час війни;
  • продовжувати зусилля щодо подолання серйозної продовольчої безпеки шляхом гуманітарного реагування, зокрема надавати продовольчу допомогу країнам, що її потребують;
  • зробити так, щоб використання голоду як зброї війни підпадало під дію інструментів, що передбачають відповідальність  осіб, урядів, правоохоронних органів, організацій.

Сенатор Янг наголосив: “У будь-якому збройному конфлікті найбільше страждають невинні цивільні. Цією резолюцією ми чітко даємо зрозуміти, що навмисне погіршення умов шляхом блокування постачання життєво важливих продуктів харчування є неприйнятним. Ми повинні використовувати всі інструменти, які у нас є, щоб притягнути тих, хто вчиняє такі дії, до відповідальності”

Нагадаємо, нафта продовжує дорожчати через обмежену пропозицію та очікуване зростання попиту.

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору