Ужгородка

Новини Закарпаття

Через прикордонний перехід Рава-Руська-Верхрата дозволили передачу зернових вагонів

Додався ще один прикордонний перехід для перевезення зернових до ЄС

Передачу вагонів із зерновими вантажами дозволили через прикордонний перехід Рава-Руська-Верхрата. Про це повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов.

Це стало можливим завдяки тому, що на території Польщі скасували ветеринарний контроль для транзитних зернових вантажів.

“Польською стороною прийнято рішення тимчасово не здійснювати ветеринарний контроль кормів рослинного походження (в тому числі фуражні зернові) при транзиті через територію Польщі до третіх країн”,  – написав Валерій Ткачов.

Вантажі можуть ввозитися до Польщі через будь-які пункти пропуску, як залізничні, так і наземні. При ввезенні зазначені вантажі підлягатимуть лише митному, прикордонному контролю.

Спрощений режим починав діяти з 31 травня 2022 року.

Нагадаємо, згідно з травневими прогнозами USDA, в сезоні-2022/23 Україна також увійде в першій 10 світових виробників основних зернових культур, але її частка в сукупному виробництві може знизитись з 4% до 2%, що в першу чергу буде пов’язано зі скороченням посівних площ під зерновими шляхом унеможливлення проведення повноцінної посівної кампанії на територіях, де відбуваються активні бойові дії.

Наталія Марченко

Наталія Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору