Ужгородка

Новини Закарпаття

Прокуратура відкрила справу про вивезення росіянами вкраденого зерна через Крим 

Кілька суден під прапором рф здійснюють незаконне ввезення на окуповану територію півострова викраденого з Херсонської та Запорізької областей зерна

Прокуратура АРК розпочала справу про вивезення викраденого російською федерацією українського зерна через тимчасово окупований Крим. Про це інформує Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, кілька суден під прапором рф здійснюють незаконне ввезення на окуповану територію півострова викраденого з Херсонської та Запорізької областей зерна.

Відправити донат 10 грн автору матеріалу

Надалі окупанти переправляють його через закриті морські порти півострова Крим до третіх країн.

“Заходження суден під іноземним прапором до закритих морських портів Криму правоохоронні органи автономії кваліфікують як дії, що підривають суверенітет України та порушують норми національного законодавства, що тягне за собою кримінальну відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден”, – наголосили у прокуратурі.

З липня 2014 року Україна офіційно припинила функціонування всіх портів окупованої території Криму і Севастополя, гавані півострова закриті для міжнародного судноплавства.

Нагадаємо, міністерка з питань економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульце заявила, що посуха, пандемія коронавірусу та російська війна в Україні можуть викликати у світі “найсильніший з часів Другої світової війни” голод.

Якщо українські чорноморські порти не будуть розблоковані найближчим часом, у липні на світовому продовольчому ринку почнеться справжня паніка.

Нині найбільша проблема сільгоспвиробників – неможливість вивезення збіжжя. Оскільки зерно не відвантажується, немає фінансових надходжень, тож аграрії опинилися в ситуації недостатнього фінансування.

Наталія Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору