Ужгородка

Новини Закарпаття

Мінцифри з Mastercard і НБУ запускають програму підтримки для українських підприємців

Влітку відбудеться запуск нової програми Міністерства цифрової трансформації у партнерстві Національного банку та платіжної системи Mastercard, розробленої для українських фінтех-компаній та підприємців

Влітку в межах програми Start Path відбудеться запуск нової ініціативи , розробленої спеціально для українських підприємців та фінтех-компаній. Це можливість для стартапів пришвидшити свій розвиток. Восени п’ять українських стартапів зможуть розпочати акселераційну програму, яка триватиме протягом шести місяців. Подати заявку можна буде вже влітку.

Про це повідомляє Міністерство цифрової транспформації України.

Наразі в межах Start Path підтримку отримали понад 300 стартапів по всьому світу. Сьогодні ці компанії мають змогу виходити на публічні ринки та укладати тривалі комерційні контракти з Mastercard. Серед відомих учасників Start Path — компанії Revolut, CNote, Doconomy та Subaio.

Програма реалізовуватиметься за підтримки Національного банку України та Міністерства цифрової трансформації України. Про її запуск оголосили на фінтех-події Money 20/20 Europe в Амстердамі за участі генерального директора Mastercard в Україні та Молдові Інги Андреєвої, заступника Голови Національного банку України Олексія Шабана та заступника Міністра цифрової трансформації України Олександра Борнякова.

Довідка. Start Path — це глобальна програма, яка дає можливість технологічним стартапам на зрілих етапах розвитку швидко масштабуватися завдяки доступу до технологій Mastercard, експертизі та мережі партнерів.

Деталі відбору будуть повідомлені згодом.

Нагадаємо, 17% бізнесу по Україні призупинило свою діяльність.

Landlord раніше повідомляв, Forbes зібрав дані щодо втрачених, зруйнованих або пошкоджених активів українських підприємців під час повномасштабної російської агресії.

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору