Ужгородка

Новини Закарпаття

Аграрії отримають розширену гарантію на техніку CASE IH

На сільськогосподарську техніку CASE IH аграрії можуть придбати розширену гарантію, яка надасть доступ власнику до оригінальних запасних частин та значно подовжить термін служби самої техніки

Для українських аграріїв стане доступна послуга розширеної гарантії на сільськогосподарську техніку CASE IH.

Про це повідомила компанія дилер цієї техніки “Тайтен Машинері Україна”.

Розширена гарантія – це додатковий термін гарантійної підтримки, який покриває ремонт та гарантійну заміну запасних частин протягом подовженого періоду, залежно від обраних умов.

В компанії розповіли про основні переваги наявності такої гарантії: “Така опція дозволяє власнику більш ефективно планувати витрати, пов’язані з експлуатацією обладнання, а також звільняє від потреби піклуватися про справність машини протягом тривалого терміну, адже ми беремо цю справу повністю на себе. Також однією з вагомих переваг є те, що розширена гарантія подовжує термін служби обладнання за рахунок правильного технічного обслуговування та використання тільки оригінальних запасних частин.”

В компанії також пояснили, які переваги отримає від розширеної гарантії “Тайтен Машинері Україна”: “Така гарантія допомагає нам вирішити питання щодо планування робіт сервісної служби, адже власнику парку техніки із розширеною гарантією завжди надається перевага в сервісному обслуговуванні, а отже наш фахівець прибуде у найкоротший термін після отримання заявки на обслуговування. Нам також буде зручніше формувати склад запасних частин, виходячи з розуміння потреб у регулярних замінах деяких комплектуючих на різних типах машин. В результаті сервісна служба стане більш ефективною та організованою, а витрати клієнта, пов’язані з підтримкою обладнання в робочому стані, помітно зменшаться, у порівнянні із замовленням аналогічних послуг поза межами гарантійного терміну”

Читайте також: рф вивозить крадене українське зерно за підробленими документами до Туреччини

В джерелі повідомляється, що з розширеною гарантією можна придбати тільки нову техніку або на техніку, яка вже використовується, за умови, що її базовий гарантійний термін не добіг кінця.

Також розширену гарантію  можна придбати разом з технікою в кредит або лізинг від офіційних партнерів:

  • Кредо Банк;
  • Ощадбанк;
  • Еска Капітал.

Нагадаємо, експерти зі зберігання зерна в рукаві наголошують, що зерно не потрібно додатково обробляти протруйниками перед зберіганням.

Марковська Катерина

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору