Ужгородка

Новини Закарпаття

“Сподіваємось, Німеччина всебічно долучиться до відновлення України” – Шмигаль

Шмигаль наголосив, що важливо якомога швидше відновити інфраструктуру у звільнених регіонах, щоб забезпечити нормальну логістику та роботу підприємств.

Німеччина може зіграти важливу роль у відновленні України. Зокрема йдеться про забезпечення логістики та роботи підприємств. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі з Федеральним міністром з питань продовольства та сільського господарства Чемом Оздеміром.

Шмигаль розповів про нову економічну стратегію України, яка складається з низки програм, зокрема підтримки переробної та аграрної промисловості. Надання грантів малим і середнім підприємцям на розвиток цих галузей стало б сильним поштовхом для української економіки. Та зауважив, що не менш важливо якомога швидше відновити інфраструктуру у звільнених регіонах, щоб забезпечити нормальну логістику та роботу підприємств.

Читайте також: На зустрічі міністрів G7 обговорили підтримку України та захист продовольчої безпеки світу

“Розраховуємо, що Німеччина всебічно долучиться до відновлення України. Також обговорили військову блокаду росією українських портів і продовольчу кризу, яка загрожує світові внаслідок цього. Агресор навмисно руйнує сільськогосподарські об’єкти, як, наприклад, другий найбільший зерновий термінал України в Миколаєві кілька днів тому”, – зауважив очільник уряду.

Читайте також: Україна та Польща підписали спільну заяву про експорт українського зерна

Окрім цього, він пояснив, що за попередніми оцінками, у жовтні нам може не вистачити складських приміщень для зберігання врожаю — для 10-15 млн тонн. Мінагрополітики розглядає можливість організації мобільних сховищ, тож допомога Німеччини була б цінною та своєчасною.

“Подякував Чему Оздеміру за його особисту підтримку євроінтеграційних прагнень України. Ми можемо зробити суттєвий внесок в економічний розвиток Європи, гарантувати європейську продовольчу безпеку, сприяти пришвидшенню “зеленого” переходу та цифровізації Європи”, – резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, Кабінет міністрів запустить 8 програм, створених для підтримки бізнесу та збільшення нових робочих місць.

Раніше міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок на пресконференції після переговорів з главою МЗС Данії Єппе Кофодом вкотре заявила, що росія блокує зерно усвідомлюючи свої дії, котрі сплановані задля роз’єднання світової спільноти.

Раніше повідомлялось, Канада готова відправити кораблі до європейських портів, щоб допомогти експортувати українську пшеницю.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору