Ужгородка

Новини Закарпаття

Понад 300 млн людей світу знаходяться під загрозою голоду через дії росії

Глобальна продовольча, фінансова криза та криза пального можуть занурити мільйони людей у нестачу продовольства та бідність.

Через російську агресію в Україні кількість людей, яким не вистачатиме продовольства,  протягом року зросте на 47 мільйонів — з 276 млн на початку 2022 року до 323 млн протягом року. Про це під час засідання Ради ООН з прав людини заявила Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, повідомляє Суспільне.

Соціальні, економічні та політичні наслідки війни в Україні хвилюють цілий світ.

“Війна в Україні продовжує руйнувати життя багатьох людей, спричиняючи хаос і руйнування. Жахи, заподіяні мирному населенню, залишать свій непоправний слід, у тому числі й на наступні покоління”, — зазначила Бачелет.

Вона зауважила, що глобальна продовольча, фінансова криза та криза пального можуть занурити мільйони людей у нестачу продовольства та бідність. За її словами 1,2 мільярда людей живуть у країнах, які дуже чутливі до всіх трьох сфер: фінансів, їжі та енергії одночасно.

“За оцінками Всесвітньої продовольчої програми, очікується, що кількість людей із серйозною нестабільністю продовольства зросте з 276 млн на початку 2022 року до 323 млн протягом року”, – пояснила Верховний комісар.

За даними Групи ООН з глобальної кризи та реагування, поєднання вищих цін на харчі та енергоносії з ростом інфляції, експортними обмеженнями та посиленням фінансових умов будуть руйнівними для найвразливіших верств населення.

Нагадаємо, війна в Україні призведе до масштабної продовольчої кризи – ООН.

За попередніми прогнозами від The Food and Agriculture Organization (ФАО), валове виробництво зернових у світі у 2022 році продовжить зростання четвертий рік поспіль і може досягти 790 млн т.

Попри війну Україна зможе в цьому році забезпечити себе необхідним запасом зерна та частково відправити в інші країни світу.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору