Ужгородка

Новини Закарпаття

Туреччина орендуватиме землю у 10 країн, зокрема й в Україні

На орендованих землях вирощуватиметься сільськогосподарська продукція, яка не може бути вироблена в Туреччині.

Для подолання продовольчої кризи, яку переживає весь світ через епідемію коронавірусу та російсько-українську кризу, Туреччина обговорила формулу оренди сільськогосподарських земель за кордоном. У цьому контексті Міністерство сільського господарства розпочало переговори щодо оренди сільськогосподарських земель у 10 країнах Латинської Америки та Африки, передає  Türkiye.

Як зазначив міністр сільського господарства Туреччини Вахіта Кірішчі, переговори завершилися домовленістю, і контакти з деякими з них тривають.

На орендованих землях вирощуватиметься сільськогосподарська продукція, яка не може бути вироблена в Туреччині з кліматичних причин або виробництво, якої є недостатнім.

У зв’язку зі зростанням цін на корми останнім часом на землях, які будуть орендовані, буде зроблений акцент на виробництво кормових рослин.

За словами міністра, Туреччина задовольняє внутрішній попит в сільгосппродукції, однак якщо йдеться ще про експорт, то необхідно орендувати землі за кордоном.

Нагадаємо, Туреччина і рф досягли попередньої угоди про відновлення постачання української сільськогосподарської продукції з ключового чорноморського порту, але Київ як і раніше скептично ставиться до запропонованого пакту. Про це повідомляє ділове видання Bloomberg.

Велика Британія закликала рф дозволити експорт зерна з України, повідомляє агенція Reuters.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору