Ужгородка

Новини Закарпаття

Вслід за Одещиною: на Миколаївщині стартували жнива

Попри ризики та складнощі зумовлені війною, техніка господарств вчасно вийшла на поля для збору врожаю.

На Миколаївщині ТОВ “СП”Південна аграрно-експортна компанія” (ПАЕК) розпочало жнива-2022. Попри ризики та складнощі зумовлені війною, техніка господарств вчасно вийшла на поля для збору врожаю озимого ячменю, повідомляє пресслужба ПАЕК у Facebook.

“Увесь світ спостерігає, як вороги нищать аграрну інфраструктуру України, руйнують вітчизняні зерносховища і масово вивозять українське зерно, тим самим спричиняючи продовольчу кризу”, – зазначили у компанії.

Погодні умови в цьому сезоні на півдні не сприяли рівномірній вегетації рослин – відсутність достатньої кількості опадів і різке підвищення температури також викликало певні занепокоєння.

У ПАЕК зазначили, що розуміють особливу відповідальність аграріїв перед Україною і знають, що мусять робити все для забезпечення в майбутньому нашого народу гарним врожаєм, тому спеціалісти вже працюють на полі.

Довідка. група компаній ПАЕК (“Південна аграрно-експортна компанія”) веде свою діяльність у Миколаївській області з 2012 р. Земельний банк — понад 40 тис. га. Основні напрями діяльності підприємства: вирощування зернових, бобових та олійних культур; розведення великої рогатої худоби; вирощування насіння.

Нагадаємо, Шмигаль вказав на основні проблеми в зборі урожаю.

Посівна кампанія в Україні завершена на 99%. За прогнозами, в Україні має бути повне забезпечення внутрішнього споживання всіма ключовими с/г культурами на рівні 65 млн тонн зернових, зернобобових та олійних, у тому числі передбачається потенційний експорт в обсязі близько 30 млн.

У Міністерстві аграрної політики та продовольства зробили попередній прогноз урожайності зернових.

Врожай пшениці на Одещині буде, попри посушливу весну. Ситуацію врятували рясні опади.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору