Ужгородка

Новини Закарпаття

Китай налагоджує постачання товарів до ЄС в обхід Білорусі та рф

49 контейнерів вже перевантажуються в Баку

15 червня до порту Баку прибув перший контейнерний поїзд, відправлений з китайського міста Ченду по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту в Європу.

Про це повідомляє APA-Economics, пише видання Порти України.

Секретар Бакинського міжнародного морського торгового порту Ельмар Хабіблі розповів, що блок-поїзд перевозить 49 контейнерів, котрі оперативно розвантажили та доставили з казахстанського порту Актау судном Beket Ata, яке експлуатує ADY Container, дочірня компанія Азербайджанської залізниці.

Читайте також: Німеччина планує створити фонд для прискорення експорту зернових з України

Далі маршрут простягатиметься через грузинський порт Батумі, звідки контейнери будуть відправлені поромом до румунського порту Констанца. З Румунії вантаж вирушить потягом до різних міст Європи.

Довідка. За даними ADY Container, обсяг перевезення вантажів по Транскаспійському маршруту у 2022 році збільшиться не менш ніж втричі у порівнянні з 2021 роком. Станом на травень компанія отримала замовлення на перевезення 1 тис. поїздів. У січні-квітні обсяг перевезення вантажів по Транскаспійському маршруту збільшився проти аналогічного періоду минулого року на 30% — до близько 9 тис. TEU.

Нагадаємо, Україна хоче завозити пальне з країн Перської затоки, Азербайджану та Близького Сходу.

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору