Ужгородка

Новини Закарпаття

Український уряд просить Туреччину перевірити ще три російські судна

Український уряд просить Туреччину перевірити ще три російські судна, які підозрює у транспортуванні краденого зерна

Україна звернулася до Туреччини з проханням допомогти у розслідуванні причетності 3 російських суден до крадіжки зерна з окупованих територій України.

Про це повідомляє видання Reuters.

У листі від 13 червня, про який раніше не повідомлялося, Генеральна прокуратура України звернулася до міністерства юстиції Туреччини з проханням провести розслідування та надати докази щодо трьох названих суден, які підозрюються у транспортуванні зерна нещодавно вкраденого з  окупованих українських територій.

У листі стверджується, що у квітні й травні кораблі вирушили з головного зернового термінала Криму в Севастополі, тому Київ просить Анкару надати документацію про їхній вантаж і прибуття до турецьких портів.

Читайте також: рф вивозить крадене українське зерно за підробленими документами до Туреччини

Згідно з базою даних судноплавства Equasis, усі три великі балкери — “Михайло Ненашев”, “Матрос Позиніч” і “Матрос Кошка” — належать дочірній компанії російської державної компанії “Об’єднана суднобудівна корпорація”, яка знаходиться під санкціями Заходу.

В джерелі зазначено, що якщо буде встановлена причетність “Об’єднаної суднобудівної корпорації” до транспортування українського зерна, це доповнить базу доказів причетності росії до експорту крадених товарів.

Нагадаємо, Туреччина орендуватиме землю у 10 країн, зокрема й в Україні.

Раніше під час міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що проходить у швейцарському місті Лугано, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України, ТОВ “Сингента” та ТОВ “Адама Україна”.

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору