Ужгородка

Новини Закарпаття

На Волині будують “сухий порт” для агропродукції на експорт

Наразі Волинь готується приймати врожай із Запорізької та Миколаївської областей

Волинська область готується до прийому аграрної продукції з інших регіонів, її зберігання та транспортування до країн Європи. Для збільшення масштабів експорту в регіоні  будується сухий порт.

Про це повідомив голова Волинської обласної військової адміністрації (ОВА) Юрій Погуляйко, передає Інтерфакс-Україна.

“Цього року буде дуже багато проблем із вивезенням зерна та іншої сільськогосподарської продукції. Тому ми будуємо дуже великий сухий порт. Він міститиме багато тонн зерна та іншу агропромислову продукцію. Йдеться не лише про одне таке будівництво. Дуже багато наших аграріїв будуються і готуються до того, щоб приймати цьогорічний урожай. Річний урожай ми зараз намагаємося допомогти вивозити”, — розповів Погуляйко.

За його словами, область має достатньо потужностей для зберігання агропродукції та готується приймати врожай із Запорізької та Миколаївської областей.

“Ми готуємося до великого навантаження після збирання врожаю, який потрібно буде переміщувати до Європи. Саме через Волинь їхатиме значна частина цього врожаю. Тому треба працювати над тим, щоб ми могли зберігати, транспортувати врожай, допомагати всім, чим можемо”, — зазначив голова Волинської ОВА.

Нагадаємо, щоб збільшити пропускну можливість для експорту української аграрної продукції, Польща планує побудувати “сухий порт” на кордоні з Україною.

Landlord раніше повідомляв, у Мінагрополітики роз’яснили умови надання підприємцям грантів для створення та розвитку теплиць.

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору