Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україну з рф намагалися завести трактори російського виробництва

Вартість переданих активів становить понад 10 млн грн

У ході розслідування кримінального провадження Київською міською прокуратурою спільно зі слідчими СУ ГУНП у м. Києві було арештовано та передано в АРМА два трактори російського виробника Ростсільмаш. Техніку імпортували з рф на територію України з порушенням митних правил та всупереч встановленим законодавством обмежень.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

“Зазначена техніка була виявлена та вилучена на території митного терміналу у ході огляду, проведеного в межах розслідування, розпочатого за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України”, – йдеться у повідомленні.

Вартість переданих активів становить понад 10 млн грн. Указана техніка входить до переліку товарів, що походять з російської федерації та ввезення яких на митну територію України заборонено відповідно до чинного законодавства.

“У зв’язку з цим, за клопотанням прокуратури суд наклав арешт на вилучену техніку та прийняв рішення про її передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, – повідомляється у джерелі.

Нагадаємо, військові рф обстріляли всі українські аеропорти, деякі по 4 рази.

Landlord раніше повідомляв, російські окупанти вивезли з України зерна та олії більш ніж на $600 млн.

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору