Ужгородка

Новини Закарпаття

Для збільшення тоннажу суден в АМПУ обіцяють поглибити гирло Бистре – УЗА

Після звільнення о.Зміїного і відкриття гирла Бистре для судноплавства, по ньому можна додатково заводити до Дунайських портів і виводити після завантаження по 4 кораблі на добу.

АМПУ обіцяє поглибити гирло Бистре, щоб збільшити тоннаж суден, які можуть проходити цим шляхом. Після днопоглиблення гирлом зможуть ходити судна з навантаженням до 5 тис. т. Про це повідомив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов в етері Freedom.ua, передає Elevatorist.

“Був конференц-кол з АМПУ, вони нам пообіцяли, що зможуть поглибити гирло Бістре, і ми будемо вантажити більш тоннажні судна. На сьогодні ми вантажимо по півтори-дві тисячі тонн, а зможемо — до 5 тисяч”, — зазначив Горбачьов.

Президент УЗА додав, що після звільнення о.Зміїного і відкриття гирла Бистре для судноплавства, по ньому можна додатково заводити до Дунайських портів і виводити після завантаження по 4 кораблі на добу.

Нагадаємо, 16 торговельних суден уже пройшли гирлом Бистре до українських портів. Ще понад 90 суден чекають своєї черги на рейді Сулінського каналу, щоб зайти в українські порти.

Звільнення острова Зміїний дало змогу використовувати гирло Бистре для проходу суден.

Раніше Landlord повідомляв, Військово-Морські Сили ЗС України долучились до організації забезпечення перевезень цивільними суднами агропродукції через гирло Бистре суднового ходу річки Дунай-Чорне море.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору