Ужгородка

Новини Закарпаття

В “Астарті” повідомили про стан цукрових буряків

Стан посівів істотно покращили опади.

У цьому році  ТОВ “Волочиськ-Агро”, що входить до складу агрохолдингу “Астарта-Київ”, очікує на високий урожай цукрових буряків. Про це повідомляє Agroportal.

“Ми проводимо всі планові заходи, зараз у черговий раз вносимо засоби захисту рослин від хвороб. Дана операція сприятиме кращому розвитку цукрових буряків і, звичайно, допоможе досягнути високої врожайності”, — зазначив агроном “Волочиськ-Агро” Анатолій Кравчук.

Зазначається, що стан посівів істотно покращили опади. Ці дні потішили поля дощем. Тож цукрові буряки набиратимуть цукристості, нарощуватимуть масу. У компанії сподіваються, що попри складні часи, зможуть забезпечити цукроварів доброю сировиною.

Довідка. “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т.

Нагадаємо, у першому кварталі цього року “Астарта” знизила реалізацію основної агропродукції в кілька разів. Проте зернових – навпаки збільшилися. Про це звітують на сайті Варшавської фондової біржі.

Стало відомо, що “Астарта” отримала €6 млн кредиту для проведення посівної.

Раніше Landlord повідомляв, що Астарта долучилась до програми гуманітарної допомоги ООН.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору