Ужгородка

Новини Закарпаття

Сполучені Штати створили нову ініціативу допомоги українським аграріям

Сполучені Штати планують надати $100 млн допомоги для підтримки українських фермерів, які постраждали від війни

Адміністрація США оголосила про створення нової ініціативи, спрямованої на підтримку  українських фермерів, а також на посилення потужностей для зберігання та експорту продовольства з України.

Про це повідомляється на сайті повідомленні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

“Сполучені Штати через USAID заснували Ініціативу стійкості сільського господарства (AGRI-Ukraine) в Україні вартістю $100 мільйонів, щоби підтримати український експорт сільськогосподарської продукції та допомогти пом’якшити глобальну продовольчу кризу, яка загострилася внаслідок жорстокої війни путіна проти України”,- йдеться в повідомленні.

Також USAID співпрацюватиме з іншими донорами й приватним сектором, щоб залучити додаткові $150 мільйонів та зібрати загалом  $250 мільйонів.

USAID працюватиме з урядами, банками та кредитними спілками, щоб українські аграрії отримали стабільне фінансування для продовження роботи.

“На сході України високі транспортні витрати фермерів можуть призвести до того, що деякі фермери намагатимуться зберігати зерно до появи безпечніших чи дешевших альтернатив. На заході країни фермерам, можливо, потрібно буде зберігати урожай перед завантаженням на поїзди, що прямують через кордон до Польщі чи Словаччини”, – зазначили представники програми.

Довідка. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) вже співпрацює з більш ніж 8000 українськими фермерами, забезпечуючи  ресурсами, необхідні для підвищення врожайності. Нова ініціатива повинна розширити ці зусилля.

Нагадаємо, у США зменшились запаси пшениці.

Landlord раніше повідомляв, Україна витрачає до $6 млрд щомісяця через війну.

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору