Ужгородка

Новини Закарпаття

Ощадбанк запустив проєкт підтримки експортерів

В межах програми експортер може отримати 85% від суми зовнішньоекономічного контракту

Ощадбанк підписав угоду з Експортно-кредитним агентством ті спільно запустили проєкт підтримки експортерів.

Про це повідомляється на сайті Ощадбанк.

Ініціатива створена для збільшення експорту товарів, робіт, послуг українського походження, а також підвищення конкурентоспроможності українських виробників на світових ринках.

“Покриття становить до 85% із ціною 0,5%. Тобто з урахуванням інших можливостей, що наразі відкриті за іншими державними програмами, кредит буде для позичальника майже безкоштовним і на дуже пільгових умовах. Зокрема, його можна поєднувати з державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”,  – йдеться у повідомленні.

В такому разі Ощадбанк фінансує обіговий капітал підприємств під заставу їхніх експортних контрактів. А Експортно-кредитне агентство страхує ризик несплати за такими кредитами.

Зазначається, що аграрії мають можливість отримати кредит за пільговими ставками та спрощеними підходами до прийняття рішення для поповнення оборотних коштів або придбання сільгосптехніки іноземних та вітчизняних брендів.

Нагадаємо, експерти розповіли, як отримати грант на теплицю або сад.

Раніше повідомлялось, Уряд Бразилії поділяє позицію України щодо питання із зерном та готовий надалі співпрацювати у цій сфері, надаючи нашій державі необхідну допомогу.

Марковська Катерина

 

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору