Ужгородка

Новини Закарпаття

У Вінниці запустили виробництво морозива

Смаколики створені з натуральних продуктів та покриті шаром чорного шоколаду. 1000 шт. щодня сходять з конвеєра.

У Вінниці  продовжують розвивати кондитерську майстерність та розширювати асортимент. Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ “Солодка мрія”, віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — “Ескімо”, “Брауні”, шоколадне та лимонне. Про це повідомив заступник мера Вінниці Андрій Очеретний у Facebook.

“Смаколики створені з натуральних продуктів та покриті шаром чорного шоколаду. 1000 шт. щодня сходять з конвеєра. Для виробництва морозива працевлаштовано 12 людей”, — зазначив посадовець.

ТМ “Солодка мрія” продовжує співпрацювати з різними громадськими організаціями. Зокрема, зефіром та іншими солодощами ласують як діти переселенців, так і діти вінничан у межах заходів, які проводить Вінницька міська рада. Крім того, за словами, Очеретного, підприємство щоденно випікає хліб для внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, кількість пропозицій, опублікованих на платформі, перевищує 1,4 тисячі. Серед нових пропозицій від користувачів – ковбасні вироби, олія, морозиво, крупи, м’ясо індички, хліб, креветки, ячмінь, соняшникове насіння, зелений та чорний чай, а також послуги перевезення (транспортування).

Через повномасштабну війну державна регіональна політика потребує повного переосмислення. Нова типологія територій, новий підхід до податкового регулювання та стратегій громад, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору