Ужгородка

Новини Закарпаття

На Рівненщині польський пекар планує розвивати сімейні пекарні

Йдеться про можливість відкрити власну справу — сімейні пекарні, які будуть осередком перероблення борошна в хлібини, круасани та інші смачні хлібопродукти.

Рівненська ОВА спільно з польським пекарем Яцеком Полєвським мають намір розвивати новий проєкт, що стосуватиметься розвитку сімейних пекарень. Про це повідомив начальник ОВА Віталій Коваль.

Йдеться про можливість відкрити власну справу — сімейні пекарні, які будуть осередком перероблення борошна в хлібини, круасани та інші смачні хлібопродукти. Цей проєкт, перш за все, про зайнятість, нові робочі місця і підтримку економіки.

“Разом з партнерами з Польщі плануємо розвивати його від Рівного до найвіддаленіших громад. Наразі напрацьовуємо дорожню карту”, – зазначив Коваль.

Яцек відомий волонтер, пекар, який допомагав жителям Бучі із перших днів деокупації. Він випікав і безплатно роздавав хліб. Саме польський пекар, разом з іншими волонтерами, зображений на рівненському муралі “Сміливий народ, сміливої країни”.

Нагадаємо, лібералізація економіки є стратегічною метою України, що залишається незмінною. Тому Уряд продовжує дерегуляцію ведення підприємницької діяльності та готує спрощення вимог, яким має відповідати бізнес. Це, зокрема, скорочення кількості видів дозвільних документів з 14 до 5, запуск єдиного дозвільного порталу, переведення усіх дозволів в електронний формат.

Кабінет міністрів запустить 8 програм, створених для підтримки бізнесу та збільшення нових робочих місць.

Кабінет міністрів України вніс зміни до попередніх рішень щодо надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва. Відповідна постанова №521 опублікована на офіційному урядовому сайті.

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив план заходів із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану.

До Чернівців переїхало підприємство “Пульс автоматика”, котре виготовляє електроніку для бджільництва. Підприємство знаходилося за 16 км від Харкова — у місті Дергачі.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору