Ужгородка

Новини Закарпаття

Обстріли Одеського порту не зупинили роботу над експортом зерна – Кубраков

Міністр підкреслив, що Україна довіряє своїм партнерам та союзникам

Україна продовжує технічну підготовку до запуску експорту зерна, попри обстріл Одеського порту російськими військовослужбовцями сьогодні.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у Facebook.

“Сьогодні роcія нанесла ракетний удар по території Одеського порту, тим самим черговий раз показавши світу свої справжні наміри. За останні місяці ракетні удари по об’єктах інфраструктури стали другою, а інколи навіть першою ціллю ворога. Щодня десятки ракет спрямовуються на залізницю, мости, нафтосховища, порти. Це не зупиняє нашу роботу і наш спротив. Ми не довіряємо росії, але довіряємо своїм партнерам та союзникам, саме тому Ініціатива про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів була підписана з ООН та Туреччиною, а не з росією”, – зазначив міністр.

Кубраков додав, що Угода не була жестом “доброї волі”, а результатом роботи ЗСУ, які звільнили острів Зміїний, а також підтримки наших союзників. Тому його підписано на українських умовах – жодних росіян у територіальних водах України, жодних поступок щодо санкцій.

«Вчора ніхто не підписав угоду про капітуляцію рф, війна не закінчилася. Але так само як наша залізниця продовжує рух, а автоперевізники доставляють необхідні продукти, медикаменти та зброю до “0” позицій, ми не відступимо від своєї цілі – розблокувати морські порти. Ми продовжуємо технічну підготовку до запуску експорту аграрної продукції з наших портів”, – заявив український міністр.

Нагадаємо, в  Україні планується створення міжнародного резервного фонду агропродукції.

Landlord раніше повідомляв, окупанти вдарили по порту Одеси, де зберігалося зерно.

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору