Ужгородка

Новини Закарпаття

Перші вантажівки з зерном нового врожаю пшениці доставлено до елеваторів ТАС Агро

“Компанія докладає титанічних зусиль, щоб якнайшвидше зібрати врожай”

Елеватори ТАС Агро почали приймати зерно нового урожаю. Про це йдеться у повідомленні компанії у Facebook.

“Цього року хліб дістається Україні занадто дорогою ціною. Завдяки нашим захисникам ми маємо можливість працювати і мати щедрі здобутки”, – зазначили у компанії.

Компанія докладає титанічних зусиль, щоб якнайшвидше зібрати врожай, адже за ними стоять тисячі українських сімей, які довірили їм свою землю.

Довідка. “ТАС Агро” — провідний український аграрний холдинг, який обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Херсонській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).

Нагадаємо, Україна в цьому році збере 18-19 млн тонн пшениці. Про це повідомив міністр аграрної політики Микола Сольський під час національного телемарафону.

Раніше повідомлялось, що на кордоні з Угорщиною збільшиться кількість пунктів пропуску для експорту зерна.

Про головні виклики, з якими вже зіткнувся та ще зіткнеться аграрний сектор, про валовий збір стратегічних для України кукурудзи та соняшника, майбутнє гроверських програм і проблеми, що вирішила компанія для забезпечення вдалої посівної–2022, — в інтерв’ю з генеральним директором “MAS Seeds Україна” Сергієм Тимошенком.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору