Ужгородка

Новини Закарпаття

Лохина швидко дешевшає, з’явився столовий виноград – аналіз торгових майданчиків за тиждень

Майже вдвічі за тиждень збільшилася кількість продавців лохини, оголошення про продаж якої переважно надходили від українських виробників

Минулий тиждень відзначився зростанням активності учасників, загальна кількість розміщених на майданчику EastFruit Trade Platform оголошень збільшилася на 22%. За винятком Туреччини та Ірану, всі країни збільшили товарну пропозицію. Максимальний приріст продажів показали учасники з Казахстану, що дозволило їм піднятися на третю позицію у рейтингу активності. Загалом за тиждень оголошення на торговому майданчику розміщували представники 11 країн. Підсумкова п’ятірка найактивніших країн за кількістю пропозицій за тиждень виглядає так: Україна, Узбекистан, Казахстан, Іран і Туреччина.

Так, кількість пропозицій в овочевому сегменті побільшало. Лідером продажів минулого тижня стала картопля. Лише трохи за кількістю оголошень поступалися томати та болгарський перець. Знову повернулися в топ продажів морква та буряк. Також досить активно продавалися білокачанна капуста, огірки та часник.

Читайте також: Експорт плодово-ягідної продукції з України зріс на 16%

Лідером продажів фруктово-ягідного сегмента та всього майданчика в цілому залишався кавун, пропозиція якого й надалі зростає. Реалізацію кавунів минулого тижня проводили учасники з шести країн. З’явилися оголошення з продажу кавуна з Македонії. Також зростає пропозиція дині. Майже вдвічі за тиждень збільшилася кількість продавців лохини, оголошення, про продаж якої переважно надходили від українських виробників. Максимальний приріст продажів протягом тижня показав ранній столовий виноград, яким активно почав торгувати Узбекистан. Були пропозиції столового винограду з сусіднього Таджикистану. Вперше цього сезону в топ продаж потрапила смородина. А ось продажі сливи та персика скоротилися.

Кількість оголошень про купівлю плодоовочевої продукції у порівнянні з попереднім тижнем також зросла. Учасники активно закуповували картоплю, буряки, моркву та капусту. У фруктовому сегменті найбільший попит мали ягоди для заморозки. Лідер закупівлі – чорна смородина.

Читайте також: В Уряді затвердили план із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану

В Україні продовжує дешевшати рання картопля. Також опустилися ціни на коренеплоди нового врожаю. Дешевше, ніж тижнем раніше, продавалася білокачанна капуста, кабачок та броколі. Зростання пропозиції томатів відкритого ґрунту знизило ціни й на тепличну продукцію. Водночас подорожчали огірки, баклажани та пекінська капуста. У сегменті зелені ціни переважно зросли, виняток — рукола, що подешевшала.

У фруктово-ягідному сегменті продовжують дешевшати лохина і чорниця. Знизилися ціни реалізації вишні, сливи та нектарину. Черешня, абрикоси та персики, навпаки, подорожчали. Незначні залишки торішнього яблука призвели до різкого стрибка цін. Також дорожче, ніж минулого тижня, продавалися банани та апельсини.

Нагадаємо, пік сезону лохини в Україні припадає якраз на кінець липня. У цей період пропозиція даної ягоди з місцевих господарств продовжує зростати, а ціни на лохину продовжують падати вже третій тиждень поспіль.

Ціни на овочі, фрукти і ягоди наразі більше залежать від зміни логістичних маршрутів і вартості пального. Проте, по Україні не спостерігатиметься дефіциту овочевих культур через тимчасову окупацію південних регіонів.

18 гектарів землі для вирощення городини та ягід цьогоріч виділили 10 лісових господарств Хмельницької області. Ця площа – більша в 5 разів у порівнянні з минулим роком. Посіви ягід та овочів збільшили через війну. Частину зібраної городини використають під час виробництва сухих супів для українських воїнів, решту врожаю продадуть.

З початку повномасштабної війни в Україні деякі кооперативи перепрофілювалися: з вирощування ягід перейшли на овочі. Саме так вони хочуть допомогти країні вистояти та забезпечити населення продовольством.

Цієї весни на Миколаївщині планувався запуск найбільшого в Україні промислового розплідника тихоокеанської білоногої креветки.Проте війна змінила плани, тож підприємець Любомир Гайдамака переформував бізнес для більш актуальних потреб населення.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору