Ужгородка

Новини Закарпаття

В ПАЕК відзвітували про завершення збору озимини

Компанія завершила ці жнива без втрат техніки і, що найголовніше, без втрат серед працівників

Господарства ТОВ “СП “Південна аграрно-експортна компанія” завершили роботи з обмолоту врожаю озимих культур. Про це повідомили у пресслужбі компанії у Facebook.

“Цьогорічна збиральна кампанія відбувалась у важких умовах війни. Господарства компанії ПАЕК знаходяться біля лінії фронту, що ускладнювало ряд технологічних процесів. Але, на жаль, попереду нас очікує ще один нелегкий період — реалізація зібраного врожаю”, — зазначили в компанії.

Компанія завершила ці жнива без втрат техніки і, що найголовніше, без втрат серед працівників.

Довідка. ПАЕК (“Південна аграрно-експортна компанія”)  створена у Миколаївській області у 2012 році. Земельний банк — понад 40 тис. га. Основні напрями діяльності підприємства: вирощування зернових, бобових та олійних культур; розведення великої рогатої худоби; вирощування насіння.

Нагадаємо, про труднощі, з якими проходили роботи на полях, розчарування в постачальниках, героїзм співробітників та ризик втратити поля назавжди, розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Фермери Сумщини, а саме Роменського, Охтирського, та Сумського районів розпочали збирання озимого та ярого ячменів, яких обмолочено на площі понад 400 гектарів із середньою урожайністю 46,0 ц/га, намолочено перших 1840 тонн збіжжя нового врожаю.

Шмигаль вказав на основні проблеми в зборі урожаю.

Раніше Landllord повідомляв, що Україна має запасів зерна на два роки.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору