Ужгородка

Новини Закарпаття

Кабмін включив фармпромисловість до ключових галузей економіки України

До пріоритетних галузей економіки внесли напрями виробництва лікарських засобів та медичних виробів

Уряд ухвалив рішення внести фармацевтичну промисловість за напрямами виробництва ліків та медичних виробів до пріоритетних галузей економіки країни.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Включення фармпромисловості до переліку пріоритетних галузей економіки допоможе залучити державну інвестиційну підтримку виробництв та збільшити кількість робочих місць. Це дасть змогу уникнути колапсу в забезпеченні системи охорони здоров’я лікарськими засобами та медичними виробами, гарантуватиме їхнє безперебійне виробництво, а, отже, й постачання до кінцевого споживача. Населенню України буде забезпечено доступ до якісних ліків та медвиробів”,  – повідомляється у джерелі.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що навантаження на фармацевтичну промисловість зараз є надзвичайно високим.

“Окрім власне виробництва ліків та медвиробів та забезпечення ними аптек і закладів охорони здоров’я, а отже – пацієнтів, фармгалузь наповнює економіку. Саме тому варто забезпечити стабільність роботи таких підприємств. Фармацевтична промисловість – це соціально відповідальна галузь економіки, тому її включення до переліку пріоритетних галузей є важливим кроком”, – додав він.

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення ціна на ліки зросла на 12%.

Landlord раніше повідомляв, Кабмін підтримав законопроєкт по легалізації медичного канабісу.

Марковська Катерина

 

 

 

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору