Ужгородка

Новини Закарпаття

Цех для перероблення фруктів збудує садівниче господарство з Одеської області

Вирощувати плодові лише для продажу у свіжому вигляді сьогодні недостатньо

У ТОВ “Колос”, що на Одещині має 61 га садів, планують будувати переробний цех для кісточкових та зерняткових. Про це в інтерв’ю журналу “Садівництво по-українськи” розповів головний агроном підприємства Петро Гусєв, повідомляє AgroTimes.

Так, за його словами, вирощувати плодові лише для продажу у свіжому вигляді сьогодні недостатньо.

“Ми схиляємо власника до того, щоб організувати цех перероблення. Наприклад, під час збирання персика зі 100 т 10−15 т можуть йти лише у перероблення. Найближче підприємство розташовано від нас за 20 км, це велике виробництво компанії “Вітмарк-Україна”. Але їм потрібний обсяг, який у господарства не завжди буває. Для таких випадків і потрібно мати мініперероблення. Робити соки-фреш, сухофрукти, чорнослив”, – пояснив Гусєв.

Раніше Петро Гусєв називав основною проблемою кісточкових цього року дорогу логістику. Якщо у минулі роки господарство возило продукцію до Києва та Львова, то сьогодні це не вигідно.

Нагадаємо, Кабінет міністрів запустить 8 програм, створених для підтримки бізнесу та збільшення нових робочих місць.

До Чернівців переїхало підприємство “Пульс автоматика”, котре виготовляє електроніку для бджільництва. Підприємство знаходилося за 16 км від Харкова — у місті Дергачі.

В Одеській області активно розвивається перспективний напрямок вирощування та перероблення горіхів. Навіть попри війну господарства продовжують закладати нові плантації. В Ізмаїлі навесні розширили сад волоського горіха, а фермер Максим Шейко з Одеського району отримав 2,5 млн гривень для висадки саду фундука.

Перероблення для аграрія — раціональна бізнес-можливість під час війни, коли російські війська ціленаправлено намагаються знищити запаси продовольства.

18 гектарів землі для вирощення городини та ягід цьогоріч виділили 10 лісових господарств Хмельницької області. Ця площа – більша в 5 разів у порівнянні з минулим роком. Посіви ягід та овочів збільшили через війну. Частину зібраної городини використають під час виробництва сухих супів для українських воїнів, решту врожаю продадуть.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору