Ужгородка

Новини Закарпаття

Елеватор Держрезерву на Черкащині готовий до прийому нового врожаю

Підприємство на 99, 99% готове до прийому зерна як нового врожаю, так і минулорічного

На Черкащині ДП “Златодар”,  що входить до структури Державного агентства резерву України, готове до заготівлі зерна урожаю 2022 року. Про це заявив директор “Златодару” Валерій Буркацький під час зустрічі з агровиробниками, пише видання “Золотоноша.City”.

Підприємство на 99, 99% готове до прийому зерна як нового врожаю, так і минулорічного. Усі склади підготовлені, проведена їхня газація. У стані повної готовності елеватор, усі під’їзні залізничні колії. З 1 червня відновлена реєстрація податкових накладних із товаровиробниками.

“Це зібрання важливе для нашого колективу, щоб ми могли відновити роботу підприємства, яке би платило податки у державу, виплачувало заробітну плату і, головне, допомогло у цей складний воєнний час зберегти вирощений урожай зернових. Мені складно будувати з вами плани після того, як попереднє керівництво не виконало своїх зобов’язань перед вами, після їхнього розкрадання тощо. Ситуація важка і неприємна”, – зазначив Буркацький.

Нині на підприємстві працює 150 осіб, які, попри заборгованість із заробітної плати, сумлінно виконують покладені на них обов’язки. Потужність “Златодару” — 133,3 тис. т зерна.

Щодо викрадених 3,5 тис. т фермерської кукурудзи, Валерій Буркацький запевнив, що відкрите кримінальне провадження слідчими Нацполіції України, і донині тривають слідчі дії: лише протягом минулого місяця оперативники 4 рази вилучали документацію підприємства.

“Я гарантую, що за мого керівництва жоден кілограм пшениці чи кукурудзи не пропаде”, — заявив він.

Нагадаємо, Елеватори ТАС Агро почали приймати зерно нового урожаю.

Рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю.

Україна в цьому році збере 18-19 млн тонн пшениці. Про це повідомив міністр аграрної політики Микола Сольський під час національного телемарафону.

Раніше повідомлялось, що на кордоні з Угорщиною збільшиться кількість пунктів пропуску для експорту зерна.

Про головні виклики, з якими вже зіткнувся та ще зіткнеться аграрний сектор, про валовий збір стратегічних для України кукурудзи та соняшника, майбутнє гроверських програм і проблеми, що вирішила компанія для забезпечення вдалої посівної–2022, — в інтерв’ю з генеральним директором “MAS Seeds Україна” Сергієм Тимошенком.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору