Ужгородка

Новини Закарпаття

USAID додатково виділяє $74 мільйони гумдопомоги для українців

Загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда

Агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID додатково виділить майже $74 млн гуманітарної допомоги для підтримки українського народу, який постраждав від повномасштабного нападу рф. Про це йдеться у заяві USAID.

Так, загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда.

“За підтримки Сполучених Штатів та інших країн гуманітарні організації надали допомогу 11 мільйонам людей. Це додаткове фінансування надасть невідкладні засоби гігієни, медичне обслуговування, психіатричне обслуговування, а також притулок і грошову допомогу українцям, які безпосередньо постраждали від конфлікту”, – йдеться у заяві.

Довідка. Агентство США з міжнародного розвитку — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Адміністратора Агентства та його заступника призначає президент за згодою Сенату, вони діють в координації з Державним секретарем США.
USAID вже співпрацює з більш ніж 8000 українськими фермерами, забезпечуючи  ресурсами, необхідні для підвищення врожайності. Нова ініціатива повинна розширити ці зусилля.

Нагадаємо, незалежне агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID передало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink.

Адміністрація США оголосила про створення нової ініціативи, спрямованої на підтримку  українських фермерів, а також на посилення потужностей для зберігання та експорту продовольства з України.

Landlord раніше повідомляв, Україна витрачає до $6 млрд щомісяця через війну.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору