Ужгородка

Новини Закарпаття

Гендиректор “Нібулону” із дружиною загинули через обстріл росіян у Миколаєві

74-річний Олексій Вадатурський від 1991 року він був гендиректором агрохолдингу «Нібулон»

У Миколаєві через нічний обстріл міста російськими силами загинули Герой України, генеральний директор компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський і його дружина Раїса Вадатурська, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

“Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону – неоціненний”, – написав Кім у телеграмі.

За інформацією радника голови МВС Антона Геращенка до будинку Олексія Вадатурського влучила російська ракета С300.

Співчуття висловили вже багато учасників ринку, а також низка народних депутатів.

Олексій Вадатурський народився 8 вересня 1947 року у с. Бенцарі Одеської області. Навчався в Одеському технологічному інституті ім. Ломоносова. Працював заступником начальника Миколаївського обласного управління хлібопродуктів. 1991-го став  генеральним директором сільськогосподарського підприємства “Нібулон”.

Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Наталія Марченко

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору