Ужгородка

Новини Закарпаття

Grain Alliance має намір розширити потужності зберігання на елеваторі в Словаччині

Окрім збільшення потужностей зберігання, BZK Grain Alliance має намір покращити автоматизацію словацького зерносховища, і, ймовірно, додати точки прийомки та відвантаження

Агрохолдінг BZK Grain Alliance(“Баришівська зернова компанія”) зараз інвестує у підтримку виробничих процесів та поточні ремонти на своєму елеваторі у Словаччині. Наступним етапом стане розширення потужностей зберігання. Про це розповів віце-президент та комерційний директор компанії Таїр Мусаєв Elevatorist.

Окрім збільшення потужностей зберігання, BZK Grain Alliance має намір покращити автоматизацію словацького зерносховища, і, ймовірно, додати точки прийомки та відвантаження. Також в компанії розглядають можливість встановити на елеваторі в Словаччині очисне обладнання — на перспективу.

“На елеваторі там немає очисного обладнання. Немає сушки. Сушка нам не потрібна, навряд чи ми туди будемо везти сире зерно. Стосовно очищення та доробки, то послуги ми не надаємо, веземо власне зерно з власних елеваторів, тож воно йде якісне. Але в перспективі ми розраховуємо надавати ринку послуги, тож очистка нам може знадобитися”, — поділився планами керівник.

Мусаєв додав, що модернізація дасть змогу вийти на ринок послуг та допомагати українському ринку з додатковими відвантаженнями по Європі.

Довідка. Grain Alliance (“Баришівська зернова компанія”) — компанія, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових і олійних культур, надання послуг з приймання, первинної обробки та зберігання зерна, а також молочному тваринництві. Земельний банк — 57 тис. га.

Нагадаємо, рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю.

На Черкащині ДП “Златодар”, що входить до структури Державного агентства резерву України, готове до заготівлі зерна урожаю 2022 року.

Шмигаль вказав на основні проблеми в зборі урожаю.

Раніше Landllord повідомляв, що Україна має запасів зерна на два роки.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору