Ужгородка

Новини Закарпаття

“Нібулон” своїми баржами перекрив вхід росіян у води Миколаєва — Кім

Компанія надала свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста

“Нібулон”, генеральний директор якого Олексій Вадатурський загинув у неділю під час ворожого ракетного удару по Миколаєву, надав свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста. Про це під час Всеукраїнського телемарафону повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, повідомляє korabelov.

“Він багато зробив для міста і для України в аграрному секторі та суднобудуванні. Також він допомагав у захисті міста, блокуючи в’їзд у нашу миколаївську акваторію. Саме він своїм коштом, своїми баржами перекрив потенційний в’їзд в місто”, – зазначив він.

В ніч на 31 липня росіяни вкотре масовано обстріляли Миколаїв ракетами. Одна з ракет влучила в будинок генерального директора ТОВ СП “Нібулон”, Героя України Олексія Вадатурського, який загинув разом з дружиною.

Довідка. Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, з українських портів Південний та Чорноморськ у понеділок вранці, 8 серпня, вийшло ще два судна з продовольством.

Перше з трьох суден з українською кукурудзою, яке напередодні вийшло з українського порту “Чорноморськ”, прибуло до берегів Стамбула.

Раніше 5 серпня з Одеси вирушив перший караван суден з українською кукурудзою.

Адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер заявила, що Україна та США працюють над “планом Б” відносно експорту українського зерна з країни після нападу росії на Одеський порт.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору