Ужгородка

Новини Закарпаття

Елеватор на Сумщині розширює потужності для зберігання зерна

Обидва склади на елеваторі зможуть зберігати по 11,5 тис. т зерна

На елеваторі СФГ “Урожай”, що у Сумській області, розширюють потужності зберігання зерна на 23 тис. т. Як зазначив заступник голови СФГ Володимир Шевченко, плани щодо будівництва складів були ще до війни. Про це розповів Володимир Шевченко виданню Elevatorist.

“Ми активно добудовуємо два склади. Один на току — це просто склад з накриттям, будівництво якого вже завершене, і ще один склад зводимо на елеваторі, аналогічний тому, який ми побудували минулого року”, — розповів Шевченко.

Обидва склади на елеваторі зможуть зберігати по 11,5 тис. т зерна. Також на елеваторі є металічні місткості потужністю 70 тис. т.

“Якщо брати до уваги токи, то загалом ми можемо зберегти десь 150 тис. т зерна. Актуальності будівництва додала війна, адже зараз як ніколи гостро стоїть питання у збереженні зерна майбутнього врожаю. Тому, що значний об‘єм зерна кукурудзи минулого сезону ще знаходиться у господарстві, і темпи його відвантаження більш ніж скромні”,— прокоментував він.

Нагадаємо, агрохолдінг BZK Grain Alliance(“Баришівська зернова компанія”) зараз інвестує у підтримку виробничих процесів та поточні ремонти на своєму елеваторі у Словаччині. Наступним етапом стане розширення потужностей зберігання.

Рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю.

На Черкащині ДП “Златодар”, що входить до структури Державного агентства резерву України, готове до заготівлі зерна урожаю 2022 року.

Шмигаль вказав на основні проблеми в зборі урожаю.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору