Ужгородка

Новини Закарпаття

Зниження цін на огірки та томати відбулося через велику пропозицію овочів

В столичних сумпермаркетах ціна огірка стартує від 20 грн/кг, томатів – від 40 грн/кг

В Україні за тиждень впали ціни на свіжі томати  та огірки. В київських супермаркетах ціна огірка стартує від 20 грн/кг, томатів  – від 40 грн/кг.
Про це повідомляє видання agravery.

Зазначається, що пропозиція на внутрішньому ринку тепличних  та польових огірків й тепличних  та відкритого ґрунту томатів  постійно збільшувалась, тому продавці змушені були переглянути ціни в сторону зменшення.

“Щодо подальшого збереження негативної цінової динаміки у сегментах огірків та томатів на українському ринку, в експертів є деякі сумніви. У першу чергу, погодні умови останнього тижня в Україні не були достатньо сприятливими для збільшення пропозиції овочів на ринку, особливо тих, що вирощуються у відкритому ґрунті. У багатьох районах Одеської області насадження під томатами постраждали від сонячних опіків, в інших регіонах України, зливи та буревії знищили великі площі під ґрунтовими огірками та томатами”, – йдеться у повідомленні.

За даними аналітиків проєкту “АПК-Інформ: овочі та фрукти”, цінові тенденції у сегментах томатів й огірків можуть кардинально змінитись вже найближчим часом.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині зібрали майже 270 тис. тонн картоплі та овочів відкритого ґрунту.

Landlord повідомляв, в  Україні зростають ціни на білокачанну капусту.

Марковська Катерина

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору