Ужгородка

Новини Закарпаття

На Сумщині елеватор ДПЗКУ заплатив 3,9 млн грн за забруднення повітря

Філія Публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” “Буринський елеватор” здійснювала викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин без відповідних дозволів з березня 2017 року по січень 2018 року

Внаслідок виконання судового рішення, постановленого за позовом Конотопської окружної прокуратури, до бюджету держави сплачено майже 3,9 млн грн збитків, завданих внаслідок забруднення атмосферного повітря. Про це повідомляє пресслужба Сумської обласної прокуратури.

Раніше Державною екологічною інспекцією у Сумській області встановлено, що філія Публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” “Буринський елеватор” здійснювала викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин без відповідних дозволів з березня 2017 року по січень 2018 року. У результаті наднормативних викидів навколишньому природному середовищу завдана шкода в сумі майже 3,9 млн грн. Відшкодувати у добровільному порядку завдані збитки товариство відмовилось, тому в інтересах держави до суду звернулась прокуратура та в усіх інстанціях довела обґрунтованість своїх позовних вимог.

Наразі, за інформацією Шевченківського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції, вказане судове рішення виконано, боржник перерахував в дохід держави кошти в розмірі 3 879 579,79 грн та повернув судовий збір.

Нагадаємо, екологічність та автоматика – головні тенденції, що визначатимуть розвиток елеваторів у найближчі 5 років.

З початку року компанія GRECO group, котра виготовляє автоматичні твердопаливні системи, підписала 72 нових контракти на поставку нового обладнання.

Раніше Landlord повідомляв, що на Чернігівщині будують елеваторний комплекс.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору