Ужгородка

Новини Закарпаття

У Кабміні мають намір скасувати пільгове оподаткування пального

Прийняття законопроєкту сприятиме створенню умов для належного забезпечення функціонування економіки

Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроєкт №7668  щодо скасування пільгового оподаткування на пальне. Відповідний законопроєкт опублікували на сайті ВР.

Уряд пропонує відновити ставку акцизного податку на бензини моторні, важкі дистиляти та інші нафтопродукти, скраплений газ, бутан, ізобутан у розмірі 100,00 євро за 1000 літрів.

“Проєктом Закону пропонується внести зміни до пункту 41 підрозділу 5 “Особливості справляння акцизного податку та екологічного податку” розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України, якими встановити на період до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, ставки акцизного податку на бензини моторні, важкі дистиляти та інші нафтопродукти, скраплений газ, бутан, ізобутан в розмірі 100,00 євро за 1000 літрів”, – зазначили у пояснювальній записці.

У документі зауважили, що прийняття законопроєкту сприятиме створенню умов для належного забезпечення функціонування економіки, а також належного наповнення дохідної частини бюджету шляхом надходження податкових платежів.

Раніше уряд скасував державне регулювання цін. Завдяки цьому в Кабміні очікують зниження цін: граничні ціни на дизпальне не перевищуватимуть 58 грн, на бензин — не більше 52 грн. Скасування акцизу на пальне мало стимулювати його ввезення до України та зробити зростання ціни на нього помірним.

Нагадаємо, в Україні необхідно повернути акциз на пальне. Про це заявив директор “Консалтингова група А-95” Сергій Куюн.

Раніше Landlord повідомляв, що Польща планує давати Україні понад 200 тисяч тонн продукції щомісячно.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору