Ужгородка

Новини Закарпаття

На український ринок виходять нові мікродобрива

Усі продукти торгової марки VECTA мають векторну дію, спрямовану на вирішення конкретних завдань

ALFA Smart Agro виводить на український ринок нову торгову марку VECTA — мікродобрива преміум-класу, які відповідають сучасним вимогам у живленні рослин. Лінійка VECTA — це 6 продуктів, призначених для різних сільськогосподарських культур. Першим розпочато виробництво комплексного органо-мінерального добрива VECTA Action, повідомляє Agroportal.

“Вихід на ринок торгової марки VECTA — важлива подія для ALFA Smart Agro. Нові продукти є результатом багаторічної роботи команди науковців, оскільки ми підняли планку вимог до ефективності дуже високо. Ми планували випустити всі 6 продуктів лінійки в березні-квітні, але були змушені відтермінувати початок виробництва. Запуск у 2022 р. VECTA Action став можливим завдяки злагодженій роботі R&D департаменту та виробництва, адже відпрацьовувати технологію нового продукту зараз дуже складно”, — зазначила комерційна директорка ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз і додала, що у 2022 р. українські аграрії вже почнуть застосовувати нові розробки в полях.

Усі продукти торгової марки VECTA мають векторну дію, спрямовану на вирішення конкретних завдань. Такий підхід (чітка мета — направлена дія) дозволяє досягти більшої ефективності у живленні культур. Але розробка таких препаратів є тривалим процесом, оскільки науковцям потрібно знайти ідеальний баланс між десятками різних компонентів, що мають входити до складу продукту.

Читайте також: Через зростання цін на добрива найбільше постраждають дрібні агровиробники — LNZ

VECTA Action містить 28 активних компонентів (серед них основні елементи живлення, полісахариди, комплекс 17 амінокислот та гормональні сполуки). Головне завдання препарату — стимулювати схожість насіння, посилювати енергію проростання та сприяти розвитку потужної кореневої системи. У компанії наголосили, що VECTA Action є оптимальним біостимулятором для озимих зернових та озимого ріпаку.

Польові дослідження підтвердили, що застосування VECTA Action під час протруювання насіння озимої пшениці дає приріст урожаю від 10% до 20% у порівнянні з препаратами-конкурентами.

Нагадаємо, військові рф вивозять вкрадену продукцію з елеваторів ГК “Прометей”, що розташовані на тимчасово неконтрольованій українською владою території Запорізької та Миколаївської областей. Зокрема, йдеться про грабіж зернових, олійних, а також мінеральних добрив з “Пологівського” (Запорізька обл., Пологівський р-н) та “Снігурівського” (Миколаївська обл., Снігурівський р-н) елеваторів.

Підвищення цін на продукти неминуче, оскільки війна в Україні впливає на собівартість виробництва. Російське вторгнення призвело до зростання цін на добрива, корми для тварин та паливо, що позначилося на виробництва, а потім позначиться і на споживачах Великої Британії.

Тим часом країни Африки знову можуть купувати сільськогосподарську продукцію та добрива в росії.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору