Ужгородка

Новини Закарпаття

Елеватори Ristone Holdings прийняли на зберігання 100 тис. т зерна

“Орільський об’єднаний елеватор” має у своєму складі чотири елеватори у Дніпропетровській області, та входить в агрохолдинг Ristone Holdings

ТОВ “Орільський об’єднаний елеватор” продовжує приймати сільськогосподарську продукцію нового врожаю власного виробництва та від партнерів. Так, станом на 18 серпня об’єм зерна, що зберігається на елеваторах, склав 100 тис. т, повідомляє пресслужба агрохолдингу Ristone Holdings.

“Відділення в Губинисі, Перещепіно, Личковому та Кільчені прийняли вже 100 тис. т різних культур від підприємств холдингу та місцевих фермерів”, — йдеться у повідомленні.

Раніше RistoneHoldings придбала 4 зернозбиральних комбайни та 5 сівалок.

Довідка. “Орільський об’єднаний елеватор” має у своєму складі чотири елеватори (відділення) — “Губиниха”, “Перещепино”, “Кільчень”, “Личкове” у Дніпропетровській області, та входить в агрохолдинг Ristone Holdings.

Нагадаємо, на елеваторі СФГ “Урожай”, що у Сумській області, розширюють потужності зберігання зерна на 23 тис. т. Як зазначив заступник голови СФГ Володимир Шевченко, плани щодо будівництва складів були ще до війни.

агрохолдінг BZK Grain Alliance(“Баришівська зернова компанія”) зараз інвестує у підтримку виробничих процесів та поточні ремонти на своєму елеваторі у Словаччині. Наступним етапом стане розширення потужностей зберігання.

Рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю.

На Черкащині ДП “Златодар”, що входить до структури Державного агентства резерву України, готове до заготівлі зерна урожаю 2022 року.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору