Ужгородка

Новини Закарпаття

720 тонн агропродукції експортувала Україна через морські порти – Мінагрополітики

Завдяки роботі “Зернового коридору” вирівнялися експортні ціни, які дають впевненість українським фермерам, що вони не збанкрутують

В українських морських портах 18 суден вантажаться аграрною продукцією та очікують черги на виїзд. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Протягом 22 днів з початку роботи “зернового коридору” з українських морських портів вийшло 33 кораблі, на борту яких сукупно – 719 549 тонн агропродукції.

Тому, за словами Висоцького, настільки критично не тільки виготовити те, що потрібно нам самим спожити, але й експортувати, щоб і надалі розвивати сільське господарство України, яке робить такий величезний внесок в українську економіку.

Крім того, завдяки роботі “Зернового коридору”, як пояснив перший заступник міністра, вирівнялися експортні ціни, які дають впевненість українським фермерам, що вони не збанкрутують і матимуть змогу покрити витрати на виробництво.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури отримало більше ніж 40 заявок на захід суден до українських портів з метою експорту продовольства.

17 серпня з портів “Одеса” та “Чорноморськ” вийшли ще чотири судна з агропродукцією.

21 серпня з портів Одещини “зерновим коридором” вийшов  караван з продовольством: два судна – з порту “Чорноморськ”, по одному – з портів “Одеса” та “Південного”.

Адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер заявила, що Україна та США працюють над “планом Б” відносно експорту українського зерна з країни після нападу росії на Одеський порт.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору