Ужгородка

Новини Закарпаття

Перший потяг з українською кукурудзою прибув в німецький порт Росток

Всю партію кукурудзи будуть тимчасово зберігати у силосах термінала

До німецького порту Росток прибув перший зерновий потяг із Західної України. У потяг було завантажено 1200 тонн фуражної кукурудзи, повідомляє NDR.

21 вагон німецького вантажного потяга в’їхав у вівторок вранці в порт Росток. Поїзд з України знаходився в дорозі тиждень. Транспорт перевантажували на українсько-польському кордоні, після чого компанія DB Cargo доставила його в порт.

Всю партію кукурудзи будуть тимчасово зберігати у силосах термінала.

Наразі ще три поїзди ще в дорозі. Поки невідомо, куди поїде зерно з Ростока. Експорт українського зерна через Росток координує компанія з Ратцебурга BAT Agrar.

Раніше до Ірландії прибуло судно Navi Star з українською кукурудзою. Балкер вийшов з Одеси у складі першого каравану “зернового коридору” і прибуло 21 серпня.

Нагадаємо, з моменту деблокади портів Одеса, Чорноморськ і Південний, середньодобове навантаження зернових на залізниці зросло на 22%.

Landlord раніше повідомляв, АТ “Укрзалізниця” спільно з Нацполіцією встановили що 434 залізничні вагони в Україні належать російським компаніям.

Болгарські виробники зерна протестують проти дешевого імпорту з України. Вони вирішили перекрити дороги та наземні пункти пропуску.

З 1 серпня АТ “Укрзалізниця” змінила методику обрахування вагонної складової у вартості вантажоперевезень у вагонах власного парку по території України, фактично переводячи її на загальноприйняті прозорі ринкові стандарти.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору