Ужгородка

Новини Закарпаття

Росіяни вивезли весь врожай компаній Агротон та НІБУЛОН з окупованої Луганщини

Наразі аграрії Луганщини співпрацюють із міжнародними організаціями, які можуть відстежити повний маршрут перевезення вкраденого окупантами зерна

Зерно старого і нового врожаю агрофірм “Агротон” та “НІБУЛОН”, які працювали на території окупованої Луганщини, вивезли російські загарбники, а майно захопили.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОВА.

“В Агротоні на почату 2022 року залишалося 20 тисяч тонн врожаю минулого року. Зараз на полях агрофірми на території Луганщини зібрано ще 200 тисяч тонн, однак все це вивезено на росію. Аналогічна ситуація і з продукцією Нібулона – вкрадено все”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на деяких підприємствах через відсутність грошей люди відмовляються працювати. Як результат, там озимина ще залишається на полях навіть у серпні. Всю нову техніку для обробки землі та жнив росіяни вивезли.

“В Агротона забрали 40 одиниць автомобільного транспорту. Так, техніку з Новоайдарщини одразу перегнали до Перевальська, її відстежили за допомогою GPS. Навіщо вона там – незрозуміло. Аналогів такої техніки в росіян не було. Вони не вміють нею користуватися. Трапляються випадки, коли окупанти не можуть впоратися навіть із запуском двигуна”, – повідомляється у джерелі.

Нагадаємо, “Нібулон” своїми баржами перекрив вхід росіян у води Миколаєва.

Landlord раніше повідомляв, Україна зібрала 3,6 млн тонн зерна нового врожаю.

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору