Ужгородка

Новини Закарпаття

УЗ планує відкрити додаткові два прикордонні переходи в напрямку Польщі, ще один — в Румунію

Наразі запустили чотири прикордонні переходи, які саме спрямовані на розширення пропускної спроможності

АТ “Укрзалізниця” має намір відкрити залізничне сполучення ще на трьох прикордонних переходах в західному напрямку для розширення пропускної спроможності. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ УЗ Валерій Ткачов під час наради із представниками зернового ринку, пише ЦТС.

“Щодо розширення західних прикордонних переходів, ми також працюємо в цьому напрямку. Ми запустили Березине-Басарабяска, зараз розглядаємо Гребенне – Рава-Руська та Стражава-Кросьцєнко (Польща), а ще Ділове – Валя-Вішеулуй (Румунія). Ці чотири прикордонні переходи, які саме спрямовані на розширення пропускної спроможності”, – заявив представник УЗ.

На початку серпня стало відомо, що УЗ з березня по липень збільшила обсяг вантажних перевезень на 24%.

Водночас АТ “Укрзалізниця” з 1 серпня, оголосила про впровадження конвенцій на вантажні перевезення у чотирьох напрямках до країн Європи.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України Укрзалізниця збільшила кількість візків для перестановки рухомого складу на колію стандарту 1435 мм майже у 10 разів. 

Раніше УЗ домовилась з польською компанією про нове постачання пального.

6 липня “Укрзалізниця” провела аукціони з розподілу зерновозів, що прямуватимуть на експорт. Ставки на торгах стали рекордними і сягнули 20,5 тис. грн/добу. Як розраховується термін використання вагона, за який сплачує клієнт, та що саме спричинило ажіотажний попит на експортні перевезення розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору